درباره ما

درباره سافت وب ینتر

سافت وب سنتر توسط جمعی از متخصیصن با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات تشکیل شده است. تیم ما با نگاهی جامع و با توجه به فناوری های روز اقدام به ارائه خدمات نرم افزاری به شکل SaaS کرده است.
SaaS (خدمت نرم افزاری) راهکاری است که شیوه ذخیره و دسترسی به نرم افزارها را تغییر می دهد. به طور سنتی نرم افزارهای مورد استفاده روی همان کامپیوتری نصب و اجرا می شوند که قرار است در آنجا مورد استفاده قرار گیرند. در حالی که SaaS این شیوه را با میزبانی نرم افزارها روی یک سرور از راه دور تغییر می دهد.
در نتیجه این نرم افزارهای کاربردی و خدمات بوسیله یک کاربر از راه دور و با استفاده از اینترنت قابل دسترسی خواهند بود.  یک مثال ساده از خدمت نرم افزاری: افراد بیشتر از آنکه فکر کنند از SaaS استفاده کرده اند. یکی از بیشترین کاربری های SaaS ارائه خدمات ایمیل بر پایه وب است مانند مایکروسافت، هات میل، جی میل، یاهو و بسیاری دیگر. این خدمات دهنده های بر پایه وب مثال خوبی از حقیقت SaaS هستند.
ارائه دهندگان سرویس های تحت وب ایمیل وظیفه میزبانی تمام نرم افزارها، اطلاعات و داده هایی که با خدماتشان مرتبط هستند را به عهده دارند به عنوان مثال دسترسی به صندوق ایمیل ذخیره شده در پایگاه داده ایی کیلومترها دورتر از کاربر. در نتیجه مصرف کننده می تواند از راه دور به این خدمات ایمیل و داده های مرتبط با آن با استفاده از اینترنت و یک مرورگر عادی دسترسی داشته باشد.
برای جمع بندی آنچه گفته شد در ذیل چند نکته اولیه و عمومی برای تمام انواع استفاده از SaaS ذکر می شود
 1. نرم افزارها یا خدمات در نقطه ایی غیر از نقطه کاربری ذخیره شده اند.
 2. کاربر می تواند به این خدمات یا نرم افزارها از هر جایی با استفاده از اینترنت دسترسی پیدا کند.
 3. در بسیاری از موارد کاربر مجبور نیست که هیچ چیزی روی سیستم خود نصب کند و تمام آنچه که لازم دارد یک مرورگر وب است تا از طریق آن به این خدمات دسترسی پیدا کند. ( اگرچه در برخی موارد خود مرورگر وب ممکن است یک پلاگین اضافه برای سرویس های خاص لازم داشته باشد).
 این سه مفهوم ساده برای تمام مصارف SaaS چه تجاری و چه شخصی عمومی هستند.


 

چشم انداز(VISION) :
ورود به بازار های جهانی فناوری اطلاعات

ماموریت  (Mission) :
ارتقاء سطح به کارگیری از ابزارهای فناوری اطلاعات در سازمان ها

اهداف (Goal) :
افزایش کارایی از طریق بهبود زیر ساخت فناوری اطلاعات

mission-vision-goals
 


محصولات ما

1- سيستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)
2- سيستم پرتال سازماني
3- سیستم مدیریت ارتباط با مشتری
4 - سیستم مدیریت دانش

 

خدمات ما

1- تحلیل تا پیاده سازی فرآیند
2- طراحی وب سایت و پورتال
3- مشاوره و آموزش